Madzia i Kamil [Islandia II]

W pierwszej części reportażu, wyruszyliśmy autobusem z Magdą i Kamilem z Krakowa do Wrocławia. Stamtąd, po kameralnym ślubie (mina pani urzędniczki, kiedy zobaczyła nas z plecakami…. 😅) pojechaliśmy na lotnisko. I tu zaczyna się poniższy reportaż.

Południowym odcinkiem drogi #1, mijając potężny i majestatyczny wodospad Seljalandsfoss (nocą wygląda obłędnie), dojechaliśmy do Jökulsárlón (laguna lodowcowa). Tutaj o świcie, otoczeni cudownym krajobrazem, w wymarzonym zakątku świata, Madzia i Kamil swoimi słowami wyznali sobie miłość. Była to piękna, wzruszająca chwila, tym bardziej że z Madzią i Kamilem znamy się już kawał czasu. Jestem bardzo szczęśliwy, i dziękuję za to, że mogłem tam być z Wami, uczestniczyć w takim ważnym momencie, tak daleko.


To był mój pierwszy pobyt na Islandii. Brak mi słów, by opisać potęgę natury, piękno tej wyspy, klimat, wszechobecną ciszę i spokój. Duże odległości pomiędzy terenami zaludnionymi, a co za tym idzie – brak świateł miast, ukazuje nam pełne gwiazdozbiory i zorze, przy absolutnej ciszy. Odpoczywałem każdym zmysłem. Fenomenalne uczucie.

Dodaj komentarz...

Twój email nie będzie nigdy opublikowany lub przekazany. Pola obowiązkowe są zaznaczone. *

Email:

admin@andrzejrudiak.pl

Telefon:

+48 663 424 053

Ponadczasowe i pełne emocji fotografie.

Zdjęcia ślubne i sesje.

Opowiem Waszą historię.