Moi mili! Cieszy mnie niezmiernie, że powoli wracają „stare dobre czasy”. Czyli: możemy spotykać się na sesjach, bez zasłaniania twarzy, miejmy nadzieję że prędko będą luzowane restrykcje dotyczące ślubów i wesel. Wielu z Was bardzo przejęło się tym, czy ślub odbędzie się, czy przenosić (na kiedy?), czy uda się wszystko wg pierwotnego planu. Na szczęście to już powoli za nami. W tym miejscu chcę BARDZO podziękować wszystkim, którzy przenieśli śluby uwzględniając mój kalendarz 🖤 Jesteście wspaniali i cieszę się, że razem spotkamy się w TYM dniu.

W czasie izolacji wielu z Was pytało mnie o odbitki na papierze i albumy. Jest to czas, gdy miło w gronie bliskich wrócić wspomnieniami do ślubu/sesji, rodziny i bliskich.

Wspomnienia dla pokoleń

Zapraszam by zamawiać te przepiękne foto-książki. Jest czas by starannie wybrać zdjęcia, a ja zajmę się resztą i bezpiecznie Wam dostarczę :)


Zachęcam do umawiania się na sesje rodzinne czy przedślubne w tak piękną wiosnę. Fotografie oprawione w ładnej książce, to świetny pomysł!


W lutym na swojej stronie na Facebook pisałem:

Chciałem przy tej okazji wrócić do tematu, bo jak akapit wyżej napisałem – możemy spotykać się na sesjach: wszystkim Wam, którym robiłem reportaż ślubny, i którzy udostępnili ten wpis – czekam na Was :) Umawiajcie terminy.
Osoby które udostępniły, a nie robiłem im reportażu – macie przy podpisaniu umowy sesję narzeczeńską gratis. Możemy umowę podpisać zdalnie (Skype: Andrzej Rudiak / FaceTime / email) 😉 A gdy wrócą dawne czasy, spotkamy się przy dobrej kawie/herbacie.

Tymczasem trzymajcie się zdrowo, dbajcie o siebie i bliskich – do zobaczenia na Waszym ślubie lub gdziekolwiek 👋

Dodaj komentarz...

Twój email nie będzie nigdy opublikowany lub przekazany. Pola obowiązkowe są zaznaczone. *

Email:

admin@andrzejrudiak.pl

Telefon:

+48 663 424 053

Ponadczasowe i pełne emocji fotografie.

Zdjęcia ślubne i sesje.

Opowiem Waszą historię.