Właśnie niedawno pojawiły się u mnie nowe albumy. Wyglądają obłędnie, dlatego długo nie zastanawiałem się nad drukowaniem ich dla Was. Zobaczcie tylko okładkę – ten welur 🖤

Butelkowa zieleń, welur.
Welur w zieleni.

Butelkowa zieleń, róż pudrowy, musztardowy i morski, głęboki błękit to moi faworyci. Ta piękna okładka zdobi książki i albumy. A czym się one różnią?

Przede wszystkim książki mają solidnie szyty grzbiet. Papier o różnej gramaturze i wykończeniu – matowy, błyszcząca kreda, ciepły odcień lub klasyczny biały. Może posiadać maksymalnie 200 stron. Projektowany jest w kilku formatach, najpopularniejsze to 26×22, 33×28 lub 20x20cm (sz x wys).

Album posiadają sztywne karty, rozkładane na płasko (można zadrukować całą rozkładówkę, bez utraty zdjęcia), mieści maksymalnie 60 matowych lub 80 jedwabnych stron. Posiadają okładki materiałowe, welurowe 🖤 lub syntetyczne. Drukowany w 7 formatach – najpopularniejsze to 20×20, 33×25 i 27x20cm (sz x wys).


Drugą nowością są małe albumy drukowane na szlachetnym papierze matowym z okładką papierową (skóropodobna). Głębokim matowym, o cudownym odwzorowaniu kolorów. Drukowane w formatach 15×20, 20×20, 27x20cm i w doskonałej cenie. Idealne jako pamiątka z sesji, prezent po Waszym ślubie dla rodziców czy dodatek do vouchera na sesję (!)

Album Basic
Albumy Basic, 20x20cm, napis grawerowany.

W sezon ’21 wkraczam z nowymi, piękniejszymi książkami, które będą dla Was wspaniałą pamiątką przez wiele wiele lat.


Przy okazji voucherów – pisałem już o nich na FB i IG. Gorąco polecam jako prezent dla bliskich :)

Dodaj komentarz...

Twój email nie będzie nigdy opublikowany lub przekazany. Pola obowiązkowe są zaznaczone. *

Email:

admin@andrzejrudiak.pl

Telefon:

+48 663 424 053

Ponadczasowe i pełne emocji fotografie.

Zdjęcia ślubne i sesje.

Opowiem Waszą historię.