Rzymskie drogi

Wylądowaliśmy w Rzymie wieczorem. Szybko odnaleźliśmy właściwy autobus i już byliśmy w drodze do wynajętego apartamentu. Jeszcze tylko przesiadka do metra i mogliśmy zrzucić bagaże. Od razu zabrałem się za studiowanie mapy + streetview: gdzie będziemy zdjęcia robić by nie tracić czasu i światła.

Wyruszyliśmy o świcie. Metro dowiozło nas na miejsce i ukazały nam się puste ulice. Było cicho, wszędzie unosił się zapach owoców i kawy, a przed kawiarenkami leniwie pojawiały się stoliki i krzesełka. Mieliśmy wszystkie zaplanowane na tę część dnia alejki i zaułki, tylko dla nas. Nie czuć było kilometrów które przebyliśmy. W drodze powrotnej zatrzymaliśmy się na pyszne lody, przy okazji zachwycając się architekturą miasta.

Szybki posiłek, krzywe „selfie” pod domem (aparat stał w doniczce) i ruszamy robić „plan II: sesja na luzie”.

Słońce dało popis. Co za światło, jakie kolory (co godzinę mieliśmy inny kolor nieba i światła słonecznego), tłumy ludzi, gwar, dziesiątki samochodów. Zawijaliśmy się szybko, na drugi dzień Gosia i Dominik mieli audiencję u Papieża, po której mieliśmy jeszcze czas na zdjęcia w pięknym Giardino degli Aranci i Zatybrze nocą 🖤

Skoro świt opuściłem fantastyczną ekipę i samotnie wróciłem (metro-autobus-samolot-autobus-pociąg-bus-samochód) do Polski, w drodze przygotowując się na ślub, który miałem mieć zaraz po powrocie. No, to kocham, to mój żywioł i paliwo :)

PS. Na lotnisku okazało się, że uszkodziła mi się kłódka w walizce ze sprzętem fotograficznym…w której miałem kluczyki do auta :) Przygoda goni przygodę.

Love!


Dodaj komentarz...

Twój email nie będzie nigdy opublikowany lub przekazany. Pola obowiązkowe są zaznaczone. *

Email:

admin@andrzejrudiak.pl

Telefon:

+48 663 424 053

Ponadczasowe i pełne emocji fotografie.

Zdjęcia ślubne i sesje.

Opowiem Waszą historię.