Iwona + Jerzy | Kreta #3

To już niestety ostatnia część pięknej przygody, cztery dni baaardzo ciężkiej pracy dobiegły końca. Rano, tradycyjnie po śniadaniu udaliśmy się do niewielkiej kapliczki, którą widzieliśmy z naszego apartamentu. Dzień ten z założenia miał być dniem lekkim, żeby Iwona i Jerzy w końcu poczuli, że są w podróży poślubnej ;) Dlatego też zdjęcia i filmowanie szło na “połowę mocy”. Wróciliśmy do pięknej Chanii, którą wcześniej zwiedzaliśmy nocą. W końcu mogłem z bliska zobaczyć fantastyczną latarnię morską :) Kiedy już po zachodzie słońca siedzieliśmy na walizkach, niebo zaszło czarnymi chmurami i na horyzoncie pojawiły się błyskawice. Nie zastanawiając się długo, rzuciłem “rozkładam sprzęt, robimy ostatnie już ujęcia!” – i tak też powstały ostatnie kadry przy apartamencie z niepokojącym niebem w tle, a chłopaki z HD Studio zmontowali film z burzą i piorunami, który zamieszczam na końcu wpisu. Ze zdwojoną prędkością spakowaliśmy się powtórnie i pora była wyjeżdżać na lotnisko.

 

Pora na kilka refleksji :) Wbrew pozorom, czas spędzony na Krecie, nie był dla nas (a zwłaszcza dla Iwony i Jurka) czasem wypoczynku. Choć pogoda, plaże i temperatura wody aż kusiły. Grecy to trochę dziwny naród, słynne niedokończone domy (chodzi o podatki) i bałagan na ulicach, bardzo psują krajobraz. Nasza wyprawa była w listopadzie, więc dowiedzieliśmy się od właściciela apartamentu “że to już zima, po sezonie, i nikogo nie ma na plaży” (~21-25st. C), no i tak, na Balos spotkaliśmy tylko Polaków :)

Na koniec chciałem BARDZO podziękować Iwonie i Jurkowi, że miałem tę przyjemność wykonać reportaż z tak ważnego wydarzenia, od samego jego początku, przez piękne wesele, aż po słoneczną sesję na Krecie. Mam nadzieję, że albumy, obraz i płyty, będą dla Was jak wino – z każdym rokiem coraz lepiej smakowały :)

17 zdjęć i 3 filmy.

Crete|Greece Trailer 2013 RedOne Studio from RED ONE Studio on Vimeo.

Crete 2013 – Wedding video from RED ONE Studio on Vimeo.

Honeymoon video clip from Crete from RED ONE Studio on Vimeo.

no comments
Add a comment...

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

Zarezerwuj termin

Menu