Cześć!

Skoro już tu jesteś, to Ci napiszę co nieco o sobie :)

© Karolina Moczulska

Może zacznę tak: mieszkam z trzema cudownymi Kobietami – żoną i córkami oraz fantastycznymi “dachowcami”. W wolnych chwilach – choć trudno je znaleźć – spędzamy czas na włóczęgach szlakami górskimi z przyjaciółmi, podróżach, czytaniu i graniu w planszówki (czasami RPG’i). Od 2005 grywam/-łem w kilku zespołach (hałas, wrzeszczenie i tempo 200bpm), uwielbiam muzykę, jest ona zawsze ze mną, nie mogę dłużej w ciszy wytrzymać :) 

Lubię zupę pomidorową. Uwielbiam kuchnię mojej Reni, jest tylko roślinna, kolorowa i doskonale pachnie.

Lubię przebywać z ludźmi, rozmawiać, poznawać ich historie. Słucham i fotografuję.

Dla Was.

Zdaję sobie sprawę, jak wyjątkowym dniem jest dzień Waszego ślubu, dlatego nie będę piątym kołem u wozu i dokładać dodatkowy stres.
Odkąd w 2009 roku założyłem studio, spotkałem setki par, fotografowałem przeróżne śluby – humanistyczne, różnych wyznań, kościelne i wszystkie one miały wspólny mianownik – miłość dwóch osób. Wtedy też zrozumiałem, że fotografia jest dla mnie czymś wyjątkowym, zdjęcia to wartość która z każdą dekadą staje się cenniejsza. Człowiek jest najważniejszy.

A dla równowagi: nie lubię plam na ekranie monitora na którym pracuję. Ojoj, zawsze mam ściereczkę pod ręką. Nie lubię nadeptywać na łączenia płytek chodnikowych :D Rozmów o polityce też nie lubię, są przyjemniejsze tematy ✌️


Andrzej Rudiak

Zarezerwuj termin

Wiadomość wysłana, dziękuję!Błąd! Spróbuj ponownie.

Email:

admin@andrzejrudiak.pl

Telefon:

+48 663 424 053

Ponadczasowe i pełne emocji fotografie.

Zdjęcia ślubne i sesje.

Opowiem Waszą historię.